jelly snacks
$5.49($1.57/ounce)
$5.49($1.57/ounce)
SNAP EBT eligible
$4.69
Loved for: healthier option
SNAP EBT eligible
$9.49($0.99/ounce)
Loved for: high protein
$5.99($1.07/ounce)
reg $6.49
Sale
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
Sponsored
$2.59($0.32/ounce)
$5.49($0.31/ounce)
reg $6.19
Sale
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$1.69($2.11/ounce)
SNAP EBT eligible
$7.89
SNAP EBT eligible
$2.29($0.38/ounce)
Fruit GushersNew at target
SNAP EBT eligible
Sponsored