jelly snacks
$8.29($0.52/ounce)
SNAP EBT eligible
$7.99
SNAP EBT eligible
$3.29($1.83/ounce)
$5.49
reg $6.19
Sale
SNAP EBT eligible
$15.76($0.49/ounce)
Value Bundle
$16.58 when purchased separately
Sponsored
$8.99
$7.99($0.75/ounce)
reg $8.99
Sale
SNAP EBT eligible
$14.29($0.49/ounce)
SNAP EBT eligible
$2.79($0.19/ounce)
reg $3.49
Sale
SNAP EBT eligible
$6.99($0.56/ounce)
reg $8.59
Sale
SNAP EBT eligible
$7.89
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$6.99($0.56/ounce)
reg $8.59
Sale
SNAP EBT eligible
Sponsored