jelly snacks
$1.89($0.67/ounce)
was $1.99
New lower price
SNAP EBT eligible
$3.69($0.46/ounce)
Loved for: unmatched flavor
SNAP EBT eligible
$9.99
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$5.89($0.74/ounce)
Loved for: great flavors
SNAP EBT eligible
SNAP EBT eligible
$5.99($1.07/ounce)
reg $6.49
Sale
SNAP EBT eligible
Sponsored
$8.49($0.53/ounce)
$8.29($0.52/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$4.99($0.33/ounce)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$1.99 - $2.79
$8.69($1.24/ounce)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible
$31.99($2.67/count)
Loved for: delicious taste
Sponsored