jelly snacks
$3.19($0.43/ounce)
SNAP EBT eligible
$28.49($2.37/count)
Loved for: high protein
$3.89($0.39/ounce)
SNAP EBT eligible
$4.49($0.25/ounce)
SNAP EBT eligible
$9.99
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible
$8.19($1.15/ounce)
was $9.49
New lower price
Loved for: wholesome ingredients
SNAP EBT eligible
$8.19($1.15/ounce)
was $9.49
New lower price
SNAP EBT eligible
$8.19($1.15/ounce)
was $9.49
New lower price
Loved for: nutritious ingredients
SNAP EBT eligible
Sponsored
$8.19($1.15/ounce)
was $9.49
New lower price
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
SNAP EBT eligible
$3.39($0.40/ounce)
SNAP EBT eligible
$1.19($0.48/ounce)
SNAP EBT eligible
$6.99($0.39/ounce)
Buy 1 get 1 25% off Reese's pretzels & cookies on select items
Sponsored