jelly snacks
$7.99
SNAP EBT eligible
$7.99($0.52/ounce)
Loved for: high fiber
SNAP EBT eligible
$7.99($0.68/ounce)
reg $8.99
Sale
SNAP EBT eligible
Sponsored
$5.19($0.74/ounce)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible
$5.19($0.74/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$4.99($0.59/ounce)
SNAP EBT eligible
$4.89($0.61/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
Sponsored