jelly snacks
$6.99($0.64/ounce)
reg $8.49
Sale
$2.19($0.15/ounce)
Loved for: variety of flavors
SNAP EBT eligible
Sponsored
$3.99
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible
$2.99($0.60/ounce)
Loved for: flavorful
SNAP EBT eligible
$3.49
Loved for: savory flavor
SNAP EBT eligible
$3.49
SNAP EBT eligible
Sponsored