jelly snacks
$1.99($0.71/ounce)
was $2.49
New lower price
SNAP EBT eligible
$3.99($0.75/ounce)
$3.79($0.51/ounce)
reg $4.99
Sale
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible
Loved for: great for dipping
SNAP EBT eligible
Loved for: great for dipping
SNAP EBT eligible
SNAP EBT eligible
Sponsored
$3.79($0.63/ounce)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$3.79($0.63/ounce)
SNAP EBT eligible
$4.59($0.38/ounce)
SNAP EBT eligible
$4.59($0.46/ounce)
Loved for: perfect for dips
SNAP EBT eligible
$2.79($1.12/ounce)
Loved for: classic taste
SNAP EBT eligible
Sponsored