jelly snacks
$16.49($0.62/ounce)
Select items on sale
SNAP EBT eligible
$4.19($0.55/ounce)
$10.59
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$9.49 - $19.99
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
Sponsored
$8.99($1.68/ounce)
SNAP EBT eligible
$4.99($0.95/ounce)
$14.89($0.76/ounce)
SNAP EBT eligible
$4.59($0.77/ounce)
Loved for: addictive flavor
SNAP EBT eligible
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible
Sponsored