jelly snacks
$5.39
Loved for: great value
SNAP EBT eligible
$3.59($0.40/ounce)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible
$6.19($0.62/ounce)
$3.49($0.44/ounce)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible
$3.29
$3.49($0.87/ounce)
Sponsored
$2.89($0.32/ounce)
$3.19($0.58/ounce)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$2.99($1.00/ounce)
$3.49($0.22/ounce)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$6.69($0.42/ounce)
$3.99
SNAP EBT eligible
$6.99
$3.69($0.43/ounce)
$3.49($0.22/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
Sponsored