Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

limon chip

459 results for “limon chip”

MASA Traditional Tortilla Chips Lime - 5oz

Hawaiian Luau BBQ Kettle Style Potato Chips - 13oz

$4.89
4.7(453)
Loved for: crispy and crunchy
SNAP EBT eligible

Fan Foods Stitch Mango Chili Tortilla Chips 9.25oz

$4.99
reg $6.99
Sale
4.8(302)
Loved for: fun shape
SNAP EBT eligible

Hawaiian Sweet Maui Onion Kettle Style Potato Chips - 13oz

$4.89
4.7(453)
Loved for: crispy and crunchy
SNAP EBT eligible

Siete Sea Salt & Vinegar Cooked Potato Chips - 1.5oz

$1.79
4.8(98)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Rap Snacks Variety Box - 18ct/18oz

$11.99($0.67/ounce)
Rap SnacksNew at target
3.4(145)
SNAP EBT eligible

Uglies BBQ Kettle Chips - 2oz

$1.69($0.85/ounce)

Mission Triangles White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, Mild

$2.99($0.27/ounce)

Samyang Buldak Original Potato Chips - 4.23oz: Extra Hot, Chicken Flavor, Fried

$3.99($0.94/ounce)
was $4.39
New lower price

Sponsored

Kettle Brand Avocado Special Sauce Potato Chips - 6oz

$3.79($0.63/ounce)

SimplyProtein Restaurant Style Protein Jalapeno Ranch Flavored Tortilla Chips - 4.58oz

HERR'S Chick-fil-A Sea Salt Waffle Fries Potato Chips - 7oz

$4.79
HERR'SNew at target
4.2(267)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Jays Hot Stuff Potato Chips - 8oz: Vegan

$3.69($0.46/ounce)
4.3(40)
Loved for: nostalgic flavor
SNAP EBT eligible

La Favorita Yellow Corn and Lightly Salted Tortilla Chips - 16oz

Pringles Hot Ones Rojo Potato Crisps Chips - 5.5oz

Kettle Brand Potato Chips Jalapeno Kettle Chips Snack - 2oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.