Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

microwaveable bacon

214 results for “microwaveable bacon”

Panera Bread Broccoli Cheddar Mac & Cheese - 16oz

$7.49($0.47/ounce)

Johnsonville Polish Kielbasa Rope - 13.5oz: Pork

$4.29($0.32/ounce)
4.7(139)
Loved for: flavorful
SNAP EBT eligible

Dash 3-in-1 Everyday 7-Egg Cooker with Omelet Maker and Poaching

Devour Big Bowl Frozen White Cheddar Mac & Cheese with Bacon - 14oz

$4.49($0.32/ounce)
4.5(128)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Laoban Scallion Vegan Pancakes - 21oz

$6.49($0.31/ounce)
4.6(225)
Loved for: convenient
SNAP EBT eligible

Devour Frozen All Day Breakfast Double Sausage and Bacon Loaded Tots - 9oz

Blue Zones Kitchen Gluten Free Burrito Bowl - 9oz: Vegan

Whole Grain Brown Rice Microwavable Cups - 8.8oz/2ct - Good & Gather

$1.69($0.19/ounce)

SPAM with Bacon Lunch Meat - 12oz

$4.19($0.35/ounce)
was $4.79
New lower price
4.6(494)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Amy's Frozen Gluten Free and Vegan Tofu Scramble - 9oz

$6.29($0.70/ounce)

Frozen Mini Pancake & Sausage - 20.1oz/30ct - Market Pantry™

$6.99($0.35/ounce)
4.2(61)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Uncured Bacon Wrapped Chicken Bites - 9.52oz - Good & Gather

Frozen Thai-Inspired Seasoned Vegetable Blend - 12oz - Good & Gather™

$3.19($0.27/ounce)

Coast To Coast Kitchen Scallops Wrapped in Bacon - Frozen - 8oz

$7.99
reg $8.99
Sale

Fresh Boneless Pork Shoulder Butt Roast - price per lb - Good & Gather™

$11.97 max price($3.99/lb)
was $4.49/lb
New lower price
Final price will be based on weight.

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.