Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

mixed herbs

1,000+ results for “mixed herbs”

Fresh 50/50 Blend - 10oz - Good & Gather™

$3.99($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(560)
SNAP EBT eligible

Organic Rosemary - 0.75oz Package

$3.99($5.32/ounce)
4.5(4)
SNAP EBT eligible

Organic Fresh Oregano - 0.5oz - Good & Gather™

$1.99($3.98/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(34)
SNAP EBT eligible

Spice World Premium Minced Squeeze Garlic - 9.5oz

$5.59($0.59/ounce)

Bigelow Mint Medley Herbal Tea Bags - 20ct: Caffeine Free, Gluten-Free

Sponsored

Kinder's Buttery Garlic and Herb Seasoning - 5oz

$5.69($1.14/ounce)

iSpice | 24 Pack of Spice and Herbs | Silk Road | Mixed Spices & Seasonings Gift Set | Kosher

Siete Al Pastor Seasoning - 1oz: Garlic, Sea Salt

$2.59($2.59/ounce)

Fresh Cut Fajita Mix - 11.5oz

$4.99($0.43/ounce)
4.6(11)
SNAP EBT eligible

New York Shuk Ground Sumac Berries - 2oz

Siete Poblano Rice Seasoning - 1oz

$2.29
SieteNew at target
SNAP EBT eligible

Forest to Fork Shiitake Mushroom - 4oz

$3.99($1.00/ounce)

PICKLING SPICE BY IT'S DELISH

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.