skip to main content
skip to footer
Target New Arrivals
Halloween
Clothing, Shoes & Accessories
Home & Decor
Kitchen & Dining
Patio, Lawn & Garden
Grocery
Household Essentials
Baby
Beauty
Target Beauty Studio
Personal Care
Sports & Outdoors
Pets
Health
Wellness
School & Office Supplies
Toys & Games
Electronics & Tech
Video Games
Books, Music & Movies
Party Supplies
Gift Ideas
Gift Cards
Shop by Community
Target Optical
Deals
Clearance
New Arrivals
Back to School
College
Top Deals
Target Circle Deals
Weekly Ad
Shop Order Pickup
Shop Same Day Delivery
Registry
RedCard
Target Circle
Find Stores
Target Circle™
Target Circle™ Card
Target Circle 360™
Registry & Wish List
Weekly Ad
Find Stores
Categories
Deals
Pickup & delivery
search
mixed herbs
Target
Grocery
mixed herbs
Filter
Sort
Pickup
Same-day Delivery
Shipping
Shop in store
Deals
Type
Brand
Spice Type
New & Top Rated
Diet Type
Dietary Preferences
Sold by
1,000+ results
for “mixed herbs”
$5.19
($1.15/ounce)
Badia Crushed Red Pepper 4.5oz
Badia
4.8
(31)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$2.99
($0.09/ounce)
Old Time Sea Salt - 32oz
Hawaiian Island
5
(9)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$5.69
($1.30/ounce)
McCormick Garlic Herb and Black Pepper and Sea Salt All Purpose Seasoning - 4.37oz
McCormick
4.8
(150)
Loved for:
versatile seasoning
SNAP EBT eligible
Add to cart
$10.99 - $22.99
East & Else Gochugaru Korean Red Chili Pepper Flakes, Coarse Grind
EAST AND ELSE
4
(2)
Add to cart
$4.99
($1.00/ounce)
Fiesta Extra Fancy Chili Ancho - 5oz
Fiesta
5
(1)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$3.49
($1.40/ounce)
Badia Chili Powder 2.5oz: Dried, Herb, Spice
Badia
4.8
(11)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$3.49
($0.78/ounce)
Badia Garlic Salt - 4.5oz
Badia
4.5
(23)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$0.99
($1.98/ounce)
Badia Thyme Leaves - 0.5oz
Badia
4.3
(27)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$4.29
($4.29/ounce)
Fiesta Cinnamon Stick 1oz: Dried
Fiesta
5
(5)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$8.49
Eastanbul Himalayan Pink Salt for Grinder Refill, 12.3oz
Eastanbul
1
(1)
Add to cart
$6.99
Eastanbul Aleppo Pepper Flakes, Pure Aleppo Pepper Ground from Turkey, Pul Biber, Turkish Red Biber Flakes, 2.82oz
Eastanbul
Add to cart
$11.99
Eastanbul Pink Peppercorns, Pink Peppercorns Whole, Pink Pepper, 3.53oz
Eastanbul
1
(1)
Add to cart
Sponsored
$3.39
($0.75/ounce)
Goya Minced Garlic 4.5oz
GOYA
4.7
(10)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$10.45
Morel Distribution Co | Dried Arbol Pepper (Chile De Arbol) WT: 4 Oz
Morel Distribution Co., Inc.
3
(2)
Add to cart
$10.49 - $19.99
Snackathon Sweet Hungarian Style Paprika
Snackathon
Add to cart
$7.99
Eastanbul Urfa Pul Biber, Urfa Pepper Flakes, Isot, Blackish-Red Pepper, Special Pul Biber, 5.6oz
Eastanbul
Add to cart
$54.49
Redmond Life Real Salt Fine Bag 10 lb
Redmond Life
Add to cart
$5.49
($1.10/ounce)
Badia Garlic Ground Parlsey - 5oz
Badia
4.8
(18)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$3.99
($5.32/ounce)
Organic Rosemary - 0.75oz Package
4.5
(4)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$8.99
Eastanbul Whole Coriander Seeds for Cooking, Cilantra, Pickling Spice, 9.9oz
Eastanbul
Add to cart
$9.99
iSpice | Rosemary Ground | 4 oz | Premium Herbs | Kosher | Culinary boost
iSpice
4.3
(8)
Add to cart
$3.79
($0.47/ounce)
Slap Ya Mama" Cajun Seasoning 8oz: With Coriander Seed, Cumin, Paprika, Dried
Slap Ya Mama
4.5
(25)
Loved for:
authentic flavor
SNAP EBT eligible
Add to cart
$21.49
($1.34/ounce)
Badia Ground Black Pepper - 16oz
Badia
4.9
(16)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$4.49
Lola's Honey Jalapeno & Lime Seasoning - 5.15oz
Lola's Fine Hot Sauce
4.3
(3)
SNAP EBT eligible
Add to cart
Sponsored
of 50
Page 1
Page 38
Page 40
Trending now
Skip to next section
$6.29
($2.25/ounce)
Good Seasons All Natural Italian Salad Dressing & Recipe Mix - 2.8oz/4ct
4.7 out of 5 stars with 248 ratings
248 reviews
Add to cart
Highly rated
$5.39
($4.11/ounce)
McCormick Perfect Pinch Italian Seasoning - 1.31oz
4.8 out of 5 stars with 78 ratings
78 reviews
Add to cart
$4.49
($2.99/ounce)
Ground Marjoram - 1.5oz - Good & Gather™
4.6 out of 5 stars with 34 ratings
34 reviews
Add to cart
$1.39
($1.11/ounce)
Success Roasted Potato Seasoning Mix - 1.25oz: Parsley, Black Pepper, Dried
4.5 out of 5 stars with 8 ratings
8 reviews
Add to cart
$5.19
($4.15/ounce)
Badia Gluten Free Mediterranean Blend Italian Seasoning - 1.25oz
4.9 out of 5 stars with 29 ratings
29 reviews
Add to cart
Highly rated
$6.99
($2.41/ounce)
Loisa Organic Adobo Seasoning - 2.9oz: Garlic, Sea Salt, Turmeric, Oregano, Black Pepper
4.8 out of 5 stars with 39 ratings
39 reviews
Add to cart
$3.49
($4.65/ounce)
Badia Dried Basil - .75oz
4.8 out of 5 stars with 16 ratings
16 reviews
Add to cart
$9.99
($2.00/ounce)
Cuso Cuts BBQ Rub Dirt Seasoning - 5oz: Garlic, Rosemary, Thyme
5 out of 5 stars with 1 ratings
1 review
Add to cart
$9.99
Wood Stove Kitchen Rosemary Sea Salt, 3.8 net oz
5 out of 5 stars with 1 ratings
1 review
Add to cart
$8.99
Eastanbul Pizza Seasoning Spice Blend, Italian Seasoning, 5.29oz
3 out of 5 stars with 1 ratings
1 review
Add to cart
$9.99
Organic Granulated Garlic - 3oz (85g) PET Jar - Rani Brand Authentic Indian Products
Add to cart
$36.99
Tukmaria (Natural Holy Basil Seeds) - 80oz (5lbs) 2.27kg PET Jar - Rani Brand Authentic Indian Products
Add to cart
$9.99
Dried Tulsi (Indian Basil, Holy Basil) Leaves - 1.75oz (50g) - Rani Brand Authentic Indian Products
Add to cart
$15.99
Granulated Garlic (Coarse Ground Garlic) - 16oz (1lb) 454g PET Jar - Rani Brand Authentic Indian Products
Add to cart
$12.79
iSpice | Oregano Ground | 12 oz | Bulk Size | Premium Herbs | Kosher
4.7 out of 5 stars with 10 ratings
10 reviews
Add to cart
$31.99
ITALIAN SEASONING by It's Delish, 9 OZ Jumbo Container
Add to cart
$68.99
Gourmet Granulated Garlic by It's Delish – 7 LBS Bulk Gallon Size Jug with Handle
Add to cart
Get top deals, latest trends, and more.
Email address
Sign up
Privacy policy
Terms