Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

mom chocolate

1,000+ results for “mom chocolate”

Tru Fru Whole Blueberries Immersed White & Dark Chocolate - 8oz

$6.49($0.81/ounce)
4.7(406)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Tru Fru White & Dark Chocolate Whole Cherries - 8oz

$6.49($0.81/ounce)

Tru Fru Bananas in Peanut Butter & Milk Chocolate - 8 oz

$6.49($0.81/ounce)
4.6(192)
Loved for: refreshing taste
SNAP EBT eligible

Tru Fru White Chocolate Strawberries Greek Yogurt with Granola - 8oz

$6.49
was $7.29
New lower price

Tru Fru Raspberries in Dark and White Chocolate - 18oz

$15.99($0.89/ounce)

Tru Fru Strawberries in Dark and White Chocolate - 18oz

$15.99($0.89/ounce)
4.9(283)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Tru Fru White Chocolate Raspberries Greek Yogurt with Granola - 8oz

$6.49
was $7.29
New lower price

Tru Fru Bananas in Milk Chocolate and Peanut Butter - 18oz

Tru Fru Bananas in Dark Chocolate and Peanut Butter - 18oz

$15.99($0.89/ounce)
4.6(108)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Simple Mills Chocolate Brownie Sweet Thins - 4.25oz

$5.29($1.24/ounce)
4.6(728)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Hello Panda Cookies Chocolate - 24oz/32pk

Annie's Organic Friends Bunny Grahams Chocolate Chip & Honey Baked Snacks - 7oz

$4.99($0.71/ounce)

Sponsored

Teddy Grahams Chocolate ' Snacks - 10oz: Whole Grain

$4.29($0.43/ounce)
4.7(651)
Loved for: cute bear shape
SNAP EBT eligible

Michel et Augustin Dark Chocolate Cookies Squares Bag - 4.4oz/15ct

$5.69($1.29/ounce)
Michel et AugustinNew at target
4.2(73)
Loved for: individually wrapped
SNAP EBT eligible

Meiji Cookies Chocorooms Chocolate - 5oz

$4.29
4.8(1193)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Mother's Cookies Chocolate Dinosaurs - 10oz/10ct

$6.29
4.6(102)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Michel et Augustin Shortbread Milk Chocolate Caramel Cookie Squares Bag - 5oz/15ct

$5.69($1.14/ounce)
Michel et AugustinNew at target
4.1(73)
Loved for: individually packaged
SNAP EBT eligible

Magnolia Table Chocolate Chip Cookies Cookie Dough - 16oz

Annie's Organic Chocolate Bunny Grahams - 7.5oz

$4.99($0.67/ounce)
4.4(160)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.