Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

moon pie snack cakes

1,000+ results for “moonpie snack cakes”

Kodiak Cake Drizzled Mini Blueberry Lemon Mini Protein Bar - 5g Protein - 6.17oz

MUSH Birthday Cake Refrigerated Protein Bar - 2.3oz

Annie's Cheddar Bunnies Birthday Cake Grahams Crackers - 36oz/36ct

Drizzilicious Popcorn Birthday Cake Drizzle  Bag - 4.5oz

$3.79
4.5(170)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Popcorn Lemon Cake Drizzle Bag - 4.5oz

$3.79
4.5(170)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Lieber's Thin Corn Cakes - 2.9oz

$2.49($0.86/ounce)
4.5(58)
Loved for: low in sodium
SNAP EBT eligible

Lieber's Multi Grain Rice Cakes - 3.1oz: Wheat Free

$2.49($0.80/ounce)

Hawaii Candy Original Puff Rice Cake - 10oz

Wonder Creme Filled Chocolate Cupcakes - 16oz/8ct

$3.69($0.23/ounce)
4.1(97)
Loved for: moist texture
SNAP EBT eligible

Tastykake Buttercreme Iced Cupcakes - 14.25oz/12pk: Chocolate, Cream Filling, Buttercream Frosting

$3.99($0.28/ounce)

Tastykake Creme Filled Chocolate Cupcakes - 14.25oz/12pk

Marinela Pinguinos Chocolate Cakes - 11.3oz/8ct

$3.99($0.35/ounce)

Sponsored

Quaker Sweet & Savory Mix Gluten Free Popped Rice Crisps Variety pack - 12.02oz/15ct

Drizzilicious Halloween Chips Variety Pack - 17.76oz/24ct

Quaker Buttermilk Ranch Gluten Free Popped Rice Crisps - 6.06oz: No Artificial Flavors, Whole Grain

$4.29($0.71/ounce)

Quaker Protein Rice Tangy Barbecue Crisps - 5.2oz: 6g Protein

$4.29
4.2(111)
Loved for: added protein
SNAP EBT eligible

Quaker Chocolate Gluten Free Popped Rice Crisps - 7.04oz

$4.29
4.4(169)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Quaker Apple Cinnamon Gluten Free Popped Rice Crisps - 7.04oz

$4.29
4.6(187)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Zapp's New Orleans Kettle Style Spicy Cajun Crawtators Potato Chips - 8oz: Gluten-Free

$2.69($0.34/ounce)

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs Snack Multipack - 5oz/10pk

$6.99($1.40/ounce)

GimMe Organic Seaweed Sea Salt Snacks - 0.7oz/4pk

4.6(824)
Loved for: healthy option
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.