Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

nonna italian

339 results for “nonna italian”

Suddenly Salad Green Goddess Pasta Salad - 7.5oz

$2.49($0.33/ounce)
was $2.79
New lower price

Rao's Homemade Alfredo Arrabbiata Pasta Sauce - 15oz: Mild Spice Level

$7.59($0.51/ounce)

Rana Italian Sausage Ravioli - 10oz

$5.69($0.57/ounce)
4.3(111)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible

Suddenly Caesar Pasta Salad - 7.25oz

Sukhi's Indian Potato & Pea Samosa Appetizer Snack with Cilantro Chutney Dipping Sauce - 10oz

Stouffer's Lasagna Italiano Dinner - 38oz: No High Fructose Corn Syrup, High Protein

Spice World Original Italian Pesto - 6.7oz

$3.99($0.60/ounce)

Mezzetta Imported Spanish Queen Martini Olives - 10oz: Unpitted, Green Olives

$6.59($0.66/ounce)

Rao's Made For Home Chicken Parmesan with Spaghetti Meal -  25oz

100% Italian Extra Virgin Olive Oil - 16.9fl oz - Good & Gather™

$7.79($0.46/fluid ounce)

Red Pesto - 6.7oz - Good & Gather™

$2.99
4.3(45)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Sponsored

Katie's Lemon Cream Pasta Sauce - 24oz

$9.99
4.6(24)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Italian Country Style Pitted Olive Mix - 6oz - Good & Gather™

$4.99($0.94/ounce)

Amy's Frozen Cheese Personal Size Pizza - 5.6 oz

$6.29($1.12/ounce)

Marinara Sauce - 15oz - Good & Gather™

$5.79
Good & GatherOnly at target
4.1(18)
Loved for: fresh taste
SNAP EBT eligible

Porta Roman Style Mushroom and Fontina Pizza - 14.3oz

$11.99

Signature Italian Uncured Sopressata Salami - 4oz - Good & Gather™

$6.49($1.62/ounce)

Knorr Parma Rosa Pasta Sauce Mix Creamy Tomato - 1.3oz

$1.99($1.53/ounce)

Mezzetta Super Colossal Spanish Queen Pimento Stuffed Olives - 10oz

$6.59($0.66/ounce)

Rao's Arrabbiata Sauce - 32oz: All, No Artificial Colors, Mild Spice Level

$7.99($0.25/ounce)
reg $9.79
Sale

Spaghetti with Meatballs - 12oz - Good & Gather™

$5.99($0.50/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.