Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

nut granola

211 results for “nut granola”

Special K Vanilla and Almond Granola - 11oz: Cholesterol Free, Whole Grain

$4.79($0.44/ounce)

Honey Almond Granola - Good & Gather™

$4.79 - $7.19
Good & GatherOnly at target
4.7(905)
Loved for: organic
SNAP EBT eligible

MAGIC SPOON Honey Almond Protein Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors

$8.99($1.12/ounce)

purely elizabeth. Honey Almond Probiotic Granola - 8oz

$6.39($0.80/ounce)
4.5(94)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Kodiak Protein-Packed Cookie Butter Oat Granola - 11oz

MAGIC SPOON Peanut Butter Protein Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors

$8.99($1.12/ounce)

Bear Naked Gluten Free Cacao and Cashew Butter Crunch Granola - 11oz

$4.99($0.45/ounce)

Nature's Path Pumpkin Seed + Flax Granola – 24.7oz

$8.79($0.36/ounce)
4.6(1710)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Purely Elizabeth Chocolate Chip Cookie Granola - 9oz

Double Chocolate Chunk Granola - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(934)
Loved for: rich chocolate flavor
SNAP EBT eligible

Mixed Berry Granola - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(584)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Organic Vanilla Bean Granola - 12oz - Good & Gather™

$4.79($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(610)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

KIND Oats & Honey Clusters Granola - 17oz: No Certified Synthetic Colors, Coconut

$6.99($0.41/ounce)

Cookies & Cream Granola - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(206)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Cinnamon Granola - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(451)
SNAP EBT eligible

Nature Valley Protein Oats 'n Honey Crunchy Granola

$4.69 - $6.89
4.8(1012)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.