Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

nut granola

211 results for “nut granola”

NuTrail Honey Nut Granola - 8oz: Keto Certified, Grain-Free

$6.99($0.87/ounce)
4.7(227)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

NuTrail Blueberry Cinnamon Granola - 8oz

$6.99($0.87/ounce)
4.7(312)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Banana Nut Granola - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(933)
Loved for: good texture
SNAP EBT eligible

French Vanilla Almond Granola - Good & Gather™

$3.99 - $6.29
Good & GatherOnly at target
4.6(1449)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Honey Almond Granola - Good & Gather™

$4.79 - $7.19
Good & GatherOnly at target
4.7(905)
Loved for: organic
SNAP EBT eligible

Recommendations for you

Skip to next section

Sponsored

Nature's Path Love Crunch Dark Chocolate and Peanut Butter Granola

$5.29 - $12.49

Cheerios Honey Nut Granola - 10oz: No Artificial Flavors, No High Fructose Corn Syrup

KIND Peanut Butter Whole Grain Clusters Granola - 17oz: No Certified Synthetic Colors

$6.99($0.41/ounce)

MAGIC SPOON Dark Chocolate Almond Protein Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors

$8.99($1.12/ounce)
Skip to next section

Sponsored

Catalina Crunch Protein Granola - 8oz

Peanut Butter Protein Granola - 10oz - Good & Gather™

$4.99
4.2(19)
Loved for: good flavor
SNAP EBT eligible

Quaker Simply Granola Regular, Oats, Honey, Almond - 24.1oz: Whole Grain, No Artificial Flavors

$5.59($0.23/ounce)

French Vanilla Almond Granola - Good & Gather™

$3.99 - $6.29
Good & GatherOnly at target
4.6(1449)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.