Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

olive oil snacks

1,000+ results for “olive oil snacks”

Doritos Cool Ranch Flavor Party Size Tortilla Chips - 14.5oz

$6.69($0.46/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(8278)
Loved for: classic taste
SNAP EBT eligible

Cheetos Sweet Phantom Heat Puffs - 8oz

CheetosNew at target
2.2(82)
SNAP EBT eligible

Frito Lay Variety Pack Doritos & Cheetos Mix - 18ct

$8.99($0.51/ounce)
Select items on sale
4.7(1716)
Loved for: flavor variety
SNAP EBT eligible

Lay's Salt & Vinegar Flavored Potato Chips - 7.75oz

LesserEvil Cheezmos Snack Pack Puffs - 4.6oz/10ct

Quest Nutrition Tortilla Style Protein Chips - Chili Lime

$2.79 - $19.99
4.6(2315)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Popcorners Kettle Corn Snacks Sharing Size - 7oz

4.8(2242)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 42ct: Cheese, Barbecue, Ranch

$19.99($0.48/ounce)
Select items on sale

Sponsored

Doritos Chili Limon Tortilla Chips - 10.75oz

DoritosNew at target
4.7(1850)
Loved for: spicy flavor
SNAP EBT eligible

Rold Gold Tiny Twists Pretzels - 16oz

$3.99($0.25/ounce)
4.8(1340)
Loved for: perfectly salted
SNAP EBT eligible

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Quest Nutrition Tortilla Style Protein Chips - Nacho

Chesters Flamin' Hot Fries - 5.25oz

$2.99($0.57/ounce)
4.8(3269)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Doritos Spicy Sweet Chili Tortilla Chips - 9.5oz

4.7(2728)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips - 9.25oz

4.7(2103)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Pringles Snack Cups Original Potato Crisps Multipack - 8oz/12ct

Drizzilicious Rice Cake Birthday Cake - 0.74oz

$0.99
4.6(199)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Cheetos Flamin' Hot Puffs Flavored Snacks - 8oz: Gluten-Free

$4.79($0.60/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
4.8(1813)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.