Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

onion and garlic chips

1,000+ results for “onion and garlic chips”

Birds Eye Tri Colored Pepper & Onion Medley - 14.4oz

$1.99($0.14/ounce)
4.6(935)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Maui Onion Kettle Cooked Potato Chips - 8oz - Good & Gather™

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 18ct

$8.99($0.50/ounce)
Select items on sale
4.7(4437)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Chifles Platanitos Garlic Plantain Chips - 8.5oz

$4.19($0.49/ounce)

Frito-Lay Snacks Baked & Popped Mix Variety Pack - 18ct

$8.99($0.63/ounce)
reg $10.99
Sale

Lay's Limón Flavored Potato Chips - 7.75oz

$3.29($0.42/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal
4.7(2031)
Loved for: tangy flavor
SNAP EBT eligible

Funyuns Minis Onion Flavored Rings Flamin Hot Chips - 1.125oz

Sponsored

Tostitos Multigrain Scoops! Tortilla Chips-10oz: No Added MSG

Utz Ripples Sour Cream & Onion Potato Chips - 7.75oz

$2.79($0.36/ounce)
reg $3.49
Sale
4.6(802)
Loved for: bold flavors
SNAP EBT eligible

Pringles Cheddar Cheese Potato Crisps Chips - 5.5oz

4.5(2380)
Loved for: addictive snack
SNAP EBT eligible

Ruffles Cheddar Sour Cream Potato Chips - 2.25oz

$2.79($1.24/ounce)
4.7(2890)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Heluva Good! French Onion Cream Dip - 12oz

$1.99($0.17/ounce)
4.7(685)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Tostitos Scoops! Party Size Tortilla Chips - 14.5oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Lay's Honey Barbecue Flavored Potato Chips - 7.75oz: No Artificial Flavors

$3.29($0.42/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal
4.7(1272)
Loved for: sweet and savory flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.