Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

open nature granola

238 results for “open nature granola”

Nature Valley Protein Oats 'n Dark Chocolate Crunchy Granola

$4.69 - $6.89

Banana Nut Granola - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(933)
Loved for: good texture
SNAP EBT eligible

Oats & Honey Granola - 11oz - Market Pantry™

$2.79($0.25/ounce)

Kodiak Protein-Packed Cookie Butter Oat Granola - 11oz

Seven Sundays Dark Chocolate Raspberry Granola, Daydream - 8oz

Lovebird Protein Cinnamon Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors

$6.79
was $7.99
New lower price

Kodiak Protein-Packed Honey Oat Granola - 11oz

$5.59($0.51/ounce)

Bear Naked All Natural Triple Berry Crunch Granola - 12oz

$4.99
4.7(227)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

purely elizabeth. Honey Almond Probiotic Granola - 8oz

$6.39($0.80/ounce)
4.5(94)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Special K Vanilla and Almond Granola - 11oz: Cholesterol Free, Whole Grain

$4.79($0.44/ounce)

Sponsored

NuTrail Blueberry Cinnamon Granola - 8oz

$6.99($0.87/ounce)
4.7(312)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Tropical Granola - 12oz - Good & Gather™

$3.99
4.4(29)
Loved for: tropical flavor
SNAP EBT eligible

Special K Red Berries Granola - 11oz: Cholesterol Free, Whole Grain

Pumpkin Spice Granola 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(31)
Loved for: pumpkin spice flavor
SNAP EBT eligible

Nature Valley Protein Cinnamon Roll Granola - 11oz

$4.69
4.8(188)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

MAGIC SPOON Peanut Butter Protein Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors

$8.99($1.12/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.