individual granola
446 results
for “individual granola”$4.49($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
Bestseller
$5.89($0.59/ounce)
SNAP EBT eligible
Highly rated
$4.49($0.37/ounce)
Bestseller
$5.89($0.59/ounce)
Recommendations for you
$5.89($0.65/ounce)
Highly rated
$4.49($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
Highly rated
$3.19($0.36/ounce)
$6.99($0.69/ounce)
SNAP EBT eligible
Related deals
- $4.29($0.81/ounce)Buy 2 for $8 MadeGood granola bars & cups4.5 out of 5 stars with 433 ratings
- $4.29($0.81/ounce)Buy 2 for $8 MadeGood granola bars & cups4.6 out of 5 stars with 377 ratings
- $4.29($0.81/ounce)Buy 2 for $8 MadeGood granola bars & cups4.5 out of 5 stars with 400 ratings
- $5.49($4.46/ounce)Buy 2 for $8 MadeGood granola bars & cups3.8 out of 5 stars with 329 ratings
- $5.49($4.46/ounce)Buy 2 for $8 MadeGood granola bars & cups4.2 out of 5 stars with 315 ratings
- $2.79($0.42/ounce)Buy 3 for $6 select Quaker Chewy granola bars4.6 out of 5 stars with 870 ratings
- $3.49($0.54/ounce)reg $3.99 Sale4.6 out of 5 stars with 813 ratings
- $3.49($0.42/ounce)reg $4.99 Sale4.7 out of 5 stars with 1272 ratings
- $2.79($0.42/ounce)Buy 3 for $6 select Quaker Chewy granola bars4.7 out of 5 stars with 612 ratings
- $8.99($0.84/ounce)Save 20% on select Annie's snacks4.3 out of 5 stars with 253 ratings
- $2.79($0.38/ounce)Buy 3 for $6 select Quaker Chewy granola bars4.6 out of 5 stars with 533 ratings
- $2.79($0.43/ounce)Buy 3 for $6 select Quaker Chewy granola bars4.5 out of 5 stars with 1041 ratings
- $4.29($0.88/ounce)Save 20% on select Annie's snacks3.1 out of 5 stars with 18 ratings
- $3.49($0.42/ounce)reg $4.99 Sale4.7 out of 5 stars with 1226 ratings
- $2.59($0.15/ounce)reg $5.19 Sale4.5 out of 5 stars with 31 ratings
- $8.99($0.76/ounce)Save 20% on select Annie's snacks4.2 out of 5 stars with 275 ratings
- $4.29($0.96/ounce)Save 20% on select Annie's snacks4.3 out of 5 stars with 7 ratings
- $3.49($0.54/ounce)reg $3.99 Sale4.9 out of 5 stars with 229 ratings
- $38.49($1.37/ounce)reg $40.49 Sale3.5 out of 5 stars with 2 ratings
- $38.49($1.51/ounce)reg $40.49 Sale3.7 out of 5 stars with 3 ratings
- $39.49($1.88/ounce)reg $41.49 Sale4.3 out of 5 stars with 63 ratings
- $39.49($1.88/ounce)reg $41.49 Sale4.3 out of 5 stars with 25 ratings
- $39.49($1.88/ounce)reg $41.49 Sale3.5 out of 5 stars with 10 ratings
$4.29($0.36/ounce)
SNAP EBT eligible
Highly rated
$4.49($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
$6.49($0.81/ounce)
Highly rated
$5.19($0.43/ounce)
Sponsored
Trending now
- $3.49($0.54/ounce)reg $3.99 Sale4.9 out of 5 stars with 229 ratings
- $2.59($0.15/ounce)reg $5.19 Sale4.5 out of 5 stars with 31 ratings
Highly rated
$5.19($0.43/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
$5.89($0.65/ounce)
$6.49($0.81/ounce)
Sponsored
$3.39($0.43/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
$3.99($0.78/ounce)
SNAP EBT eligible
$3.19($0.44/ounce)
$15.69($0.79/ounce)
$5.89($0.59/ounce)
$11.29($0.74/ounce)
SNAP EBT eligible
Highly rated
$8.79($0.36/ounce)
SNAP EBT eligible
Highly rated
$6.99($0.35/ounce)