Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

organic pizza

203 results for “organic pizza”

Gluten Free Cauliflower Crust Veggie Frozen Pizza - Good & Gather™

$6.79($0.55/ounce)
was $7.19
New lower price
Good & GatherOnly at target
4.1(335)
Loved for: crispy crust
SNAP EBT eligible

Katie's Three Mozzarellas Frozen Pizza - 14.54oz

$11.99
reg $13.49
Sale
Katie'sNew at target
5(4)
SNAP EBT eligible

Lean Cuisine 2ct/6ct Protein Kick Frozen Pepperoni Pizza

$6.64($0.55/ounce)
Value Bundle
$6.98 when purchased separately

Lean Cuisine Signature Spinach & Mushroom Pizza Personal Pizza Meals - 6.1oz: High Protein, No Artificial Colors

Thin Crust Roasted Vegetable Frozen Pizza - 15.15oz - Good & Gather™

$5.99($0.40/ounce)

DiGiorno Wood Fired Pepperoni Frozen Pizza - 15.7oz: High Protein

Cape Cod Cafe Vegetable Onion and Pepper Pizza - 18oz

$7.79
4.7(20)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Lean Cuisine Signature Pepperoni High Protein Personal Frozen Pizza - 6oz: No Artificial Flavors, 21g Protein

Thin Crust Pepperoni Pizza - 16.35oz - Market Pantry

$4.39($0.27/ounce)
Market PantryOnly at target
4.1(742)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Sponsored

Hot Pockets Pepperoni Pizza Snacks - 18oz/4ct: 10g Protein

$5.29($0.29/ounce)
4.5(615)
Loved for: crispy crust
SNAP EBT eligible

Bellatoria Ultra Thin Crust Garlic Chicken Alfredo Pizza - 14.33oz

$5.99($0.37/ounce)
reg $6.69
Sale

California Pizza Kitchen Neapolitan-Inspired Six Cheese Frozen Pizza - 14.7 oz

$7.89($0.54/ounce)

Banza Chickpea Gluten Free Protein Margherita Frozen Pizza - 11.5oz

$7.99($0.69/ounce)

DiGiorno 4ct/15.7oz Wood Fired Pepperoni Frozen Pizza

$28.48($0.45/ounce)
Value Bundle
$29.96 when purchased separately
DiGiornoNew at target
4.1(253)
SNAP EBT eligible

Home Run Inn Uncured Pepperoni Pizza - 28oz

$7.59($0.27/ounce)
4.8(3184)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Take & Bake Pepperoni Traditional Crust Pizza -  Market Pantry™

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.