Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

paleo crackers

285 results for “paleo crackers”

Cheez-It Duoz Sharp Cheddar And Parmesan Baked Snack Crackers 12.4oz

4.7(825)
Loved for: sharp cheddar flavor
SNAP EBT eligible

Cheez-It Scooby-Doo! Lunch Box Snacks Variety Pack - 20ct

RITZ Toasted Chips Original Crackers - Party Snacks - 8.1oz

Drizzilicious Drizzled Mini Rice Cake Variety Pack - 11.1oz/15ct

$12.99
DrizziliciousNew at target
4.5(336)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Cheez-It Snacks Size Variety Pack - 17.04oz/20ct

$9.99($0.59/ounce)

Goldfish Pizza Crackers Snack Crackers - 6.6oz

$2.79($0.42/ounce)
4.5(792)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Kellogg Scooby-Doo! Cinnamon Baked Graham Cracker Sticks - 11oz: Whole Grain

$3.99($0.36/ounce)

Barnum's Animals Original Crackers Multipack - 10oz/10ct: 2g Protein

$6.19($0.62/ounce)
4.6(140)
Loved for: individual packaging
SNAP EBT eligible

Nature's Bakery Strawberry Oatmeal Crumble Breakfast Bars - 8.46oz/6ct

$4.99($0.59/ounce)

Sponsored

Annie's Cheddar Bunnies Friends Grahams Crackers - 36oz/36ct

Cheez-It Original Baked Snack Crackers - 3oz

$1.49($0.50/ounce)
was $1.59
New lower price

Sargento Cheese Bakes Parmesan and Oregano Crackers - 4.5oz

$4.79
4.6(243)
Loved for: flavorful
SNAP EBT eligible

The Matzo Project Everything Matzo Flats - 5.5oz

Antonella's Deliciosa Crackers - 8oz

$3.69($0.46/ounce)

Honey Maid Graham Handi-Snacks Crackers 'N S'mores Flavored Dip Snack Packs - 10.5oz/10ct

Hot Calabrese, Asiago Cheese Cubes, Crostini Crackers - 2.7oz - Good & Gather™

$2.79($1.03/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.1(253)
Loved for: asiago cheese flavor
SNAP EBT eligible

Sargento Cheese Bakes Aged White Cheddar and Rosemary Crackers - 4.5oz

$4.79
4.6(245)
Loved for: sturdy packaging
SNAP EBT eligible

Ka-Me Original Rice Crackers - 3.5oz

$2.79($0.80/ounce)

Cabot Creamery Extra Sharp Cheddar Cheese Cracker Cuts - 7oz

Sponsored

Powered by AI

Guests also ask:

Many listings show specific protein amounts per serving (for example, about 3 g per serving). Crackers made from nuts and seeds also commonly contribute fiber, since seed- and nut-based formulas provide both protein and fiber.

They’re described as versatile: eaten on their own for snacking, shared for entertaining, paired with spreads or toppings, and used as accompaniments for soups, salads, or recipes.

Paleo crackers appear in thin, crispy, or flaky textures and in several forms: dippable pita-chip–style pieces, small hexagon or topper crackers, chip-like pieces, and sheet-style thin crackers.

Allergen labeling varies by product: some state they contain no major allergens, others list specific allergens such as milk, and some explicitly note dairy‑free or that the product is made without common top allergens. Always check the product label for exact allergen and cross‑contact information.

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.