Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

peanut butter sticks

294 results for “peanut butter sticks”

Teddie All Natural Gluten Free Smooth Peanut Butter - 16oz

$4.79($0.30/ounce)
4.4(28)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Chomps Snack Sticks Taco Beef Meat Stick - 1.15oz

$2.69($2.34/ounce)
4.6(10049)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

Scoops Original Protein Plus Peanut Powder - 10.5oz

$7.99
reg $9.99
Sale
4.6(48)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Santa Cruz Organic Dark Roasted Creamy Peanut Butter - 16oz

$6.89($0.43/ounce)

Back to Nature Peanut Butter Creme Sandwich Cookies - 8.25oz

$4.79
Back to NatureNew at target
4.8(265)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Magic Spoon Chocolate Peanut Butter Treats - 5.6oz/4ct: Crunchy, 12g Protein

$8.49($1.52/ounce)

Chomps Snack Sticks Sea Salt Beef Meat Stick - 1.15oz

$2.69($2.34/ounce)
4.6(10049)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

Archer Jerky Original Beef Stick - 1oz: Sugar-Free, Gluten-Free, 8g Protein

$2.19($2.19/ounce)

Sponsored

Archer Original Turkey Stick - 1oz: Dried, 9g Protein

$2.19($2.19/ounce)
4.3(184)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Skippy Creamy Peanut Butter with Added Protein - 16oz

Ground Up Snickerdoodle Almond & Cashew Butter Pouch - 1.15oz

Chomps Snack Sticks Savory Breakfast Chicken Meat Sticks - 9.2oz/8ct

Chomps Chomplings Smoky BBQ Beef Mini Sticks - 7oz/14ct

$18.49($2.64/ounce)
4.7(3716)
Loved for: healthy protein snack
SNAP EBT eligible

Reese's Plant Based Oat Chocolate Confection Peanut Butter Cups Candy - 1.4oz

$2.99($2.14/ounce)

Jif Simply Unsweetened Crunchy Peanut Butter Spread - 15oz

$3.19
JifNew at target
4.7(393)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.