Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

penne alfredo

205 results for “penne alfredo”

Rise & Puff Pepperoni Pizza Quesadilla - 3.9oz

Stouffers Size Chicken Alfredo Meal - 31oz: High Protein, No Added Sugar

$8.99($0.29/ounce)
reg $10.99
Sale

Goodles Protein Pasta Lucky Penne - 8 oz: Added Prebiotics

Genoa Cracker Cut Coins - 6oz - Good & Gather™

$5.99($1.00/ounce)

Stouffer's Chicken & Broccoli Pasta Bake Meal Dinner - 40oz: No Added Sugar, High Protein, No Preservatives

$8.99($0.22/ounce)
reg $9.89
Sale

Healthy Choice Simply Steamers Chicken Broccoli Alfredo - 9.15oz

$3.59($0.39/ounce)

Pizza Corner Garlic Chicken Alfredo Pizza - 23.61oz: REAL Seal

Di Fara Classic 12" Frozen Pizza - 16.43oz

$8.99
reg $9.99
Sale
4.4(172)
Loved for: authentic taste
SNAP EBT eligible

Evol Frozen Portabella and Goat Cheese Ravioli - 8.75oz

4.1(542)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Four Cheese Ravioli - 20oz - Good & Gather™

$7.49($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.1(370)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Nestle Hot Pockets Premium Pepperoni Frozen Pizza - 12ct/54oz

$14.99

Suddenly Salad Herb and Garlic Pasta Salad - 7.5oz

$1.99
4.5(31)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Annie's Alfredo Mac and Cheese - 6oz

$1.39
reg $1.59
Sale

Two Cheese Pizza Lunch Kit - 4.1oz - Good & Gather™

$2.29($0.56/ounce)

Take & Bake Five Cheese Traditional Crust Pizza - Market Pantry™

$6.00($0.22/ounce)

Ripi Sweet Potato Ravioli - 9oz

$8.99
4.7(25)
Loved for: quick meal preparation
SNAP EBT eligible

Marie Callender's Fettucini with Chicken & Broccoli - 13oz

Birds Eye Voila! Frozen Family Size Alfredo Chicken - 42oz

Amy's Frozen Cheese Ravioli with Sauce Bowl - 9.5oz

$6.29($0.66/ounce)

Kraft Restaurant Edition Parmesan Pesto Mac and Cheese Pasta - 9.5oz

$2.59
was $2.99
New lower price

Beecher's Frozen Handmade Cheese Frozen "World's Best" Mac & Cheese - 20oz

$12.29($0.61/ounce)

Healthy Choice Café Steamers Chicken Fettuccine Alfredo - 10oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.