Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

picnic ham

216 results for “picnic ham”

Boar's Head Tavern Ham - Whole 1lb

$11.99/lb($0.75/ounce)

Frozen Cream Cheese Wontons - 6.7oz/10ct - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4(1280)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Hillshire Farms Turkey & Honey Ham Variety Pack - 16oz

Frozen Lightly Seasoned Grain & Grilled Vegetable Blend - 12oz - Good & Gather™

$3.19($0.27/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(194)
Loved for: fresh taste
SNAP EBT eligible

Boar's Head Maple Honey Ham - Deli Fresh Sliced - price per lb

Vegetable Tray with Ranch Dip (Veggies may Vary) - 18oz - Good & Gather™

$7.99($0.44/ounce)

Frick's Quality Meats Biscuit Cut Ham 12oz

$4.99

Hormel Gatherings Smoked Turkey, Cheddar Cheese & Crackers Charcuterie Snack Tray - 14oz

$8.99($0.64/ounce)

Krakus Polish Ham with Juices - Deli Sliced - price per lb

$5.99/lb($0.37/ounce)

Oscar Mayer Bologna Sliced Lunch Meat - 16oz

$2.99($0.19/ounce)
4.5(1346)
Loved for: nostalgic flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Fresh Boneless Center Cut Pork Loin Chops Family Pack - price per lb - Good & Gather™

$14.70 max price($5.59/lb)
Final price will be based on weight.

Boar's Head Sliced Smoked Ham - 8oz

$7.99($1.00/ounce)

Egg Bites - 8.39oz/4ct - Good & Gather™

Columbus Charcuterie Tasting Board - 12.5oz

$15.39($1.23/ounce)

Three Bridges Ham and Gruyere Egg Bites - 2pk/4oz

$3.49($0.76/ounce)
reg $3.99
Sale
4.6(117)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Bone-In Center Cut Pork Chop Family Pack - price per lb - Good & Gather™

$11.33 max price($4.29/lb)
Final price will be based on weight.

Classic Hummus & Pretzels Cup - 4.53oz - Good & Gather™

$2.29($0.51/ounce)

Lunchables Ham, Cheddar, and Crackers - 1.9oz

$1.19($0.63/ounce)
4.6(641)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.