Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pistachio baklava

213 results for “pistachio baklava”

Mini Butter Croissant - 12oz/8ct - Favorite Day

$5.99($0.50/ounce)

Barilla Classic Genovese Pesto Sauce - 6.2oz

$3.49($0.56/ounce)
4.6(1844)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Wonderful Pistachios Roasted & Salted - 20oz

$11.49($0.57/ounce)
4.7(700)
Loved for: great flavour
SNAP EBT eligible

Fennel Seed - 1.75oz - Good & Gather™

$2.49($1.42/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(111)
SNAP EBT eligible

Zulka Morena Pure Cane Sugar - 4lbs

$4.99($0.08/ounce)
4.8(451)
Loved for: natural flavor
SNAP EBT eligible

Penne Rigate -  Good & Gather™

$1.29 - $1.99
Good & GatherOnly at target
4.8(1627)
SNAP EBT eligible

Wonderful Roasted & Salted Pistachios - 8oz

$4.99($0.62/ounce)

Barilla Protein+ Rigatoni Pasta - 14.5oz

Mild Italian Sausage Links - 16oz/5ct - Good & Gather™

$4.49($0.28/ounce)

Tuscan Bread - 22oz - Favorite Day™

$5.49
Favorite DayNew at target
2(3)
SNAP EBT eligible

Devour Pesto Ravioli with Spicy Italian Sausage - 12oz

$3.59($0.30/ounce)

Sponsored

Wonderful Pistachios No Shell Sea Salt & Pepper - 11oz: Roasted, Salted

Wonderful Pistachios No Shell Variety Multipack - 0.75oz/9ct

Celery Seed - 1.9oz - Good & Gather™

$2.49($1.31/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(119)
SNAP EBT eligible

Pillsbury Pistachio Cake Mix - 15.25oz

Wonderful No Shell Lightly Salted Pistachios - 6oz

$6.99($1.17/ounce)

Chocolate Petite Croissants - 4.5oz/6ct - Favorite Day: Chocolate Drizzle

$5.29($1.18/ounce)

Signature Parmigiano Reggiano Cheese - 7oz - Good & Gather™

$8.99($1.28/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.