Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

potato sacks

689 results for “potato sacks”

Quaker Sweet & Savory Mix Gluten Free Popped Rice Crisps Variety pack - 12.02oz/15ct

Frito-Lay Minis Action Cups Chips - 12oz

$8.99
reg $10.99
Sale
Frito-LayNew at target
4.2(85)
Loved for: perfect size for kids
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 42ct: Cheese, Barbecue, Ranch

$19.99($0.48/ounce)
Select items on sale

Yukon Gold Garlic Mashed Potatoes - 24oz - Good & Gather™

$3.99($0.17/ounce)

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 10ct

$6.19($0.62/ounce)
Select items on sale
4.7(4434)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Siete Potato Chip Variety Pack - 9oz/6ct

4.5(130)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Lay's Limón Flavored Potato Chips - 7.75oz

$3.29($0.42/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal
4.7(2028)
Loved for: tangy flavor
SNAP EBT eligible

Birds Eye Oven Roasters Red Potatoes & Onions - 15oz

$3.39($0.23/ounce)
4(256)
Loved for: flavorful taste
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Family Fun Mix - 28ct

$16.49($0.62/ounce)
Select items on sale
4.7(3006)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Stouffer's Cheddar Cheese Potato Bacon Bake Meals - 10oz: No Added Sugar

$3.59($0.36/ounce)

Petite Kaiser Dinner Rolls - 8oz/12ct - Favorite Day

$3.99($0.27/ounce)

Sponsored

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 42ct

$19.99($0.51/ounce)
Select items on sale
4.7(4434)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Lay's Honey Barbecue Flavored Potato Chips - 7.75oz: No Artificial Flavors

$3.29($0.42/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal
4.7(1272)
Loved for: sweet and savory flavor
SNAP EBT eligible

Hawaiian Sweet Maui Onion Kettle Style Potato Chips - 13oz

$4.89
4.7(453)
Loved for: crispy and crunchy
SNAP EBT eligible

Fresh Sweet Potato Chunks - 15oz

$4.99($0.33/ounce)
3.3(16)
SNAP EBT eligible

Schmidt's Potato Rolls - 15oz/8ct

$2.99($0.20/ounce)

Lay's Flamin' Hot Flavored Potato Chips - 7.75oz

Lay's Wavy Original Party Size Potato Chips - 13oz: Certified Gluten-Free, No Preservatives

Idahoan Gluten Free Roasted Garlic Mashed Potatoes - 4oz: Wheat Free, Plant-Based

$1.59($0.40/ounce)
was $1.69
New lower price

Lay's Barbecue Flavor Party Size Potato Chips - 12.5oz: No Artificial Flavors

$5.19($0.42/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.