Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

potato stix

357 results for “potato stix”

Simply Potato Chips Ruffles Hot & Spicy - 5.5oz

$3.19($0.58/ounce)

Kettle Brand Potato Chips Backyard Barbeque Kettle Chips Snack - 2oz

Cape Cod Potato Chips Wavy Cut Sea Salt Kettle Chips - 7.5oz

Hawaiian Luau BBQ Kettle Style Potato Chips - 13oz

$4.89
4.7(452)
Loved for: crispy and crunchy
SNAP EBT eligible

Kettle Brand Potato Chips Sea Salt Kettle Chips Snack - 2oz

Maui Style Maui Onion Potato Chips -14.5oz

Hawaiian Crispy & Crunchy Sweet Maui Onion Kettle Style Potato Chips - 7.5oz

$3.49($0.47/ounce)

Herr's Original Kettle Cooked Potato Chips - 8oz: Gluten-Free

P.F. Chang's Home Menu Vegetable Mini Egg Rolls - 8ct/8.8oz

Kinder's Original Recipe Crispy Fries - 18oz

$5.29
4.5(207)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Cape Cod Reduced Fat Potato Chips- 2oz

Maui Style Potato Chips - 16oz

$6.69($0.42/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal

Stouffer's Cheddar Cheese Potato Bacon Bake Meals - 10oz: No Added Sugar

$3.59($0.36/ounce)

MAUI STYLE Onion Potato Chips - 6oz

$4.49($0.75/ounce)

Glico Pocky Chocolate Covered Biscuit Sticks 2.47oz

4.7(742)
Loved for: convenient snack
SNAP EBT eligible

Utz Ripples Barbeque Potato Chips - 7.75oz

$2.71
reg $3.39
Sale
4.6(801)
Loved for: bold flavors
SNAP EBT eligible

Utz Original Potato Chips - 8oz: Gluten-Free, Tree Nut Free, Salt Flavor

$2.79($0.35/ounce)
reg $3.49
Sale
4.6(415)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Betty Crocker Sliced Au Gratin Potatoes - 4oz: No High Fructose Corn Syrup

$2.29($0.57/ounce)

Herr's Ripple Potato Chips - 8oz: Gluten-Free

$3.59($0.45/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.