Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pretzel stars

200 results for “pretzel stars”

Utz Hards Sourdough Pretzels - 16oz

$4.49($0.28/ounce)
4.2(235)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Old Dutch Pretzel Rods - 12oz

$3.69($0.31/ounce)

Funyuns Minis Onion Flavored Rings Flamin Hot Chips - 1.125oz

S'Mores Mini Bites - 7.5oz - Favorite Day™

$5.00
4.3(54)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Orion Turtle Chips Korean Chicken Flavor Snacks - 5.64oz

$4.99
was $5.99
New lower price

AUSTIN PRETZEL CO Southern Roasted Pecan Pretzel - 4oz

$4.99($1.25/ounce)

Sponsored

Pop Daddy Seasoned Pretzels Yellow Mustard - 10oz

$4.29($0.43/ounce)
4.8(297)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Utz Wheels Pretzels - 16oz

$3.49
5(51)
SNAP EBT eligible

Utz Butter Pretzels - 14oz

$3.49
4.2(44)
Loved for: buttery flavor
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Pretzel Pieces Peanut Butter Filled - 10oz: Mild Spice Level

$3.89($0.39/ounce)

AUSTIN PRETZEL CO Lonestar Original Pretzel - 4oz: Toffee

Herr's Extra Thin Pretzels - 16oz

$3.59($0.22/ounce)
4.7(177)
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible

Golden Flake BBQ Pork Skins - 3oz

$2.19($0.55/ounce)
4.3(87)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Utz Sourdough Specials Original Pretzels Barrel - 26oz: Tree Nut Free

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.