produce snacks
2,945 results
for “produce snacks”$1.39($1.07/ounce)
Buy 5 for $5 select Lunchables snacks
SNAP EBT eligible
$4.99($2.50/ounce)
$1.99($0.62/ounce)
Buy 3 for $5 select food items
SNAP EBT eligible
$4.79($0.29/ounce)
Buy 2 for $8 select Lunchly meal kits
SNAP EBT eligible
$1.99($0.40/ounce)
SNAP EBT eligible
$5.67($0.45/ounce)
Value Bundle
$5.97 when purchased separately
LunchablesNew at target
SNAP EBT eligible
$3.49($0.78/ounce)
$1.99($0.45/ounce)
Buy 3 for $5 select food items
SNAP EBT eligible
$3.99($0.87/ounce)
SNAP EBT eligible
Bestseller
$1.99($0.62/ounce)
Buy 3 for $5 select food items
SNAP EBT eligible
$2.99($0.34/ounce)
$6.99($0.55/ounce)
MushNew at target
SNAP EBT eligible
$5.49($1.22/ounce)
$1.59($0.76/ounce)
$2.49($0.83/ounce)
Sponsored
$2.49($0.45/ounce)
MushNew at target
SNAP EBT eligible
$3.99($0.87/ounce)
Sponsored