Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

protein meal replacement bars

805 results for “protein meal replacement bars”

Fiber One Chocolate Fudge Brownies - 10.6oz - 12ct

$5.99($0.57/ounce)
reg $6.59
Sale
4.6(1220)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Rice Krispies Treats Original Marshmallow Squares - 40ct/31.2oz

Nature Valley Crunchy Oats 'N Honey Granola Snack Bars - 8.94oz/12ct

$3.19($0.36/ounce)

BelVita Cinnamon Brown Sugar Breakfast Biscuits - 8.8oz/5pk

$4.19($0.48/ounce)
4.8(1066)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Nature's Bakery Raspberry Fig Bar MINIS - 20oz/20ct

$10.99($0.55/ounce)
4.6(198)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Kodiak Chocolate Chip Chewy Granola Bars - 6.17oz/5ct: 7g Protein

That's it. Apples & Mangoes Flavored Fruit Bars - 6oz/5pk

Nature's Bakery Raspberry Fig Bar - 36oz/18pk

$9.99($0.28/ounce)
reg $11.99
Sale

That's It. Apple And Strawberry Nutrition Bar - 6oz - 5ct

$6.79($1.13/ounce)
4.4(395)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Kellogg's Special K Pastry Crisps Strawberry - 15.84oz/36ct

$7.89($0.50/ounce)

Sponsored

Nutri-Grain Strawberry Soft Baked Breakfast Bars - 8ct/10.4oz

JUNKLESS Chocolate Chip Chewy Granola Bars - 6.6oz/6ct

$4.19($0.63/ounce)
4.2(279)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Larabar KID Chocolate Chip Cookie - 6ct

$4.49($0.78/ounce)
reg $4.99
Sale
4.4(732)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Nature Valley Crispy Creamy Strawberry Bars - 6.5oz/5ct: No Artificial Flavors, No High Fructose Corn Syrup, Whole Grain

Nature's Bakery - Blueberry - 36oz/18pk

$9.99($0.28/ounce)
reg $11.99
Sale

Fiber One Oats & Chocolate Chewy Bars - 10ct/14.1oz: No Artificial Flavors, Low Sodium, Whole Grain

$5.99($0.42/ounce)
reg $6.99
Sale

Quaker Chewy Chocolate Chip Granola Bars - 6.7oz/8ct: No Artificial Preservatives, No High Fructose Corn Syrup

$3.19($0.48/ounce)
Select items on sale

Once Upon a Farm Apple and Oat Snack Bars - 9.6oz/8ct

$9.99($1.04/ounce)
4.6(157)
Loved for: soft texture
SNAP EBT eligible

Rice Krispies Treats Homestyle Original Snack Bars - 11.6oz/10ct

Nature's Bakery Blueberry Fig Bar MINIS - 20oz/20ct

$10.99($0.55/ounce)
4.5(182)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Nature's Bakery Apple Oatmeal Crumble Breakfast Bars - 8.46oz/6ct

$4.99($0.59/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.