Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pumpkin spice snacks

1,000+ results for “pumpkin spice snacks”

Pretzel Slims - 8oz - Good & Gather™

$2.59
4.4(285)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Pretzel Pieces Peanut Butter Filled - 10oz: Mild Spice Level

$3.89($0.39/ounce)

Utz Butter Pretzels - 14oz

$3.49
4.2(44)
Loved for: buttery flavor
SNAP EBT eligible

Halloween Shaped Shortbread Cookies - 10.9oz/12ct - Favorite Day™

$3.99($0.37/ounce)
reg $4.99
Sale

Peanut Butter S'mores Trail Mix - 9oz - Favorite Day™

Bullseye Dog Sugar Cookie - 1ct - Favorite Day: Tree Nut Free, Peanut-Free, Icing

Utz Variety Snack Variety  Pack - 10ct/9.3oz

$5.69($0.61/ounce)

Sponsored

Utz Orignial Potato Chips Snack Pack - 10ct/0oz: Certified Gluten-Free

Utz Pub Mix Barrel - 20oz: Cheddar, Garlic, Salt

$7.39($0.37/ounce)
4(242)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Mission Strips White Corn Tortilla Chips - 18oz: Gluten-Free, Mild Spice

Elote Tortilla Chips - 10oz - Good & Gather™

Cotton Candy Trail Mix - 7.5oz - Favorite Day: Vanilla Flavor

$5.00

Utz Grandma Handcooked Potato Chips - 8oz

$3.19($0.40/ounce)
4.2(259)
Loved for: cooked in lard
SNAP EBT eligible

Utz Party Snack Mix Barrel - 26oz

$7.39($0.28/ounce)
4.6(77)
Loved for: variety of flavors
SNAP EBT eligible

Buffalo Ranch Tortilla Chips - 10oz - Good & Gather™

$3.00
4.4(46)
Loved for: flavorful profile
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.