Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

red white and blue chips

235 results for “red white and blue chips”

Cheetos Simply White Cheddar Puffs Snacks - 6oz: Gluten-Free, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

Quaker White Cheddar Gluten Free Large Rice Cakes - 5.5oz: Whole Grain

$3.59($0.65/ounce)

Simply Minis Canister White Cheddar Chips - 3.625oz

SimplyNew at target
4.4(73)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Sensible Portions Halloween Snack Garden Veggie Ghosts & Bats Sea Salt Flavored Chips - 6oz/12ct

$9.39($1.57/ounce)

Harvest Snaps Red Lentil Snack Crisps Tomato Basil - 3oz

Utz Halloween Snacks Mini Cheese Ball Treats - 8oz/32ct

$6.99($0.87/ounce)
UtzNew at target
3.1(85)
SNAP EBT eligible

Utz Halloween Snacks Pretzel Treats - 18oz/36ct

$6.99($0.39/ounce)
UtzNew at target
3.7(98)
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Cookies & Cream Drizzled Mini Rice Cake - 4oz

$3.79
4.6(269)
Loved for: variety of flavors
SNAP EBT eligible

Sponsored

Takis Blue Heat Tortilla Chips - 3.25oz

$2.49($0.77/ounce)
4.3(1322)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Santitas White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Preservatives

Drizzilicious Strawberry Chocolatey Drizzled Mini Rice Cake - 4oz

$3.79

Frito-Lay Snacks Baked & Popped Mix Variety Pack - 18ct

$9.99($0.70/ounce)
reg $10.99
Sale

Sea Salt Veggie Straws Potato & Vegetable Snack Multipack - 12ct/.75oz - Good & Gather™

$7.39($0.82/ounce)

Grab & Go Favorites Multipack Snacks - 12.5oz/18ct: Original, Honey Mustard, White Cheddar

Cheetos Sweet Phantom Heat Puffs - 8oz

Drizzilicious Salted Caramel Drizzled Mini Rice Cake - 4oz

$3.79
4.6(194)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Simply Nacho Tortilla Chips Doritos White Cheddar - 5.5oz

$3.19($0.58/ounce)

Snyder's of Hanover Halloween Mini Pretzels 30ct/15oz

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.