Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

salsa verde chips

287 results for “salsa verde chips”

Cocojune Organic Yogurt Dip - Chipotle - 8oz

Mission Triangles White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, Mild

$2.99($0.27/ounce)

505 Southwestern Medium Heat Tomatillo Salsa - 15oz

Rold Gold Selects Cool Ranch 16oz

$6.79

SimplyProtein Restaurant Style Protein Jalapeno Ranch Flavored Tortilla Chips - 4.58oz

GOYA Mariquitas Lime Barrels Chips - 20oz

$8.99($0.50/ounce)
4.7(56)
Loved for: gluten free
SNAP EBT eligible

La Favorita Yellow Corn and Lightly Salted Tortilla Chips - 16oz

Sponsored

Soldanza Original Flavor Yuca/Cassava Chips -1.6oz

$1.49($0.93/ounce)

On the Border Garlic & Herb Tortilla Chips - 9.5oz

$2.89($0.30/ounce)

MATEO'S Gourmet Hot Salsa - 16oz

$4.99($0.31/ounce)
4.6(155)
Loved for: fresh flavor
SNAP EBT eligible

Crazy Taco Dip Mini Tray - 8oz

$5.99($0.75/ounce)

Donkey Chips Unsalted Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavor

$4.49($0.41/ounce)

Takis Assorted Flavored Mixed Rolled Tortilla Chips Variety Pack - 1oz/18ct

$10.99($0.61/ounce)

Herdez Verde Salsa Jug - 68oz: Medium Spice Level

Samyang Buldak Habanero Lime Potato Chips - 4.23oz: Extra Hot

$3.99($0.94/ounce)
was $4.39
New lower price

Zapp's Bayou Blackened Ranch Potato Chips - 8oz

$2.69($0.34/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.