Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

salt and pepper pistachios

211 results for “salt and pepper pistachios”

Mezzetta Mild Sliced Roasted Bell Pepper Strips - 16oz

$4.59($0.29/ounce)

Basil Pesto - 6.7oz - Good & Gather™

$2.99
4.3(45)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Red Pesto - 6.7oz - Good & Gather™

$2.99
4.3(45)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Tajin Gluten Free Reduced Sodium Clasico Chile Lime Seasoning - 5oz

Siete Al Pastor Seasoning - 1oz: Garlic, Sea Salt

$2.59($2.59/ounce)

Mezzetta Mild Roasted Red Bell Peppers California Packed - 16oz

Signature Italian Uncured Salami Trio - 4oz - Good & Gather™

$7.49($1.87/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(59)
Loved for: flavor variety
SNAP EBT eligible

Sauz Salted Pistachio Alfredo Sauce - 14.1oz

$7.99
4.1(22)
Loved for: versatile application
SNAP EBT eligible

Spanglish Asadero Pollo Asado Seasoning - 5oz: Chipotle Blend

$6.19

Phillips Salt & Pepper Calamari - - 10oz: Wild Caught

$7.49($0.75/ounce)
reg $10.99
Sale

Umami Seasoning Blend - 2.65oz - Good & Gather™

$2.59($0.98/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(354)
Loved for: versatile seasoning
SNAP EBT eligible

Sponsored

Black Peppercorn Grinder - 1.8oz - Good & Gather™

$4.79($2.66/ounce)

Frozen Wood-Fired Crust Spicy Sausage & Sweet Pepper Pizza - 15.3oz - Good & Gather™ Collabs | Ann Kim

Spanglish Asadero All Purpose Seasoning - 6oz: Chipotle, Chili Pepper

Stonewall Kitchen Red Pepper Jelly Spread - 13oz

Early California Pimiento Stuffed Manzanilla Olives - 5.75oz

$2.69($0.47/ounce)
was $2.99
New lower price

Ground Marjoram - 1.5oz - Good & Gather™

$4.49($2.99/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(34)
SNAP EBT eligible

Poblano Peppers - 16oz

$2.89($0.18/ounce)
4.4(59)
SNAP EBT eligible

Spice World Original Italian Pesto - 6.7oz

$3.99($0.60/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.