Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

salted pumpkin seeds

402 results for “salted pumpkin seeds”

Wonderful Roasted & Salted Pistachios - 8oz

$4.99($0.62/ounce)

Wonderful Pistachios No Shell Variety Multipack - 0.75oz/9ct

Love Corn Sweet and Salty Crunchy Corn - 3.5oz

Wonderful Pistachios Roasted & Salted - 20oz

$11.49($0.57/ounce)
4.7(700)
Loved for: great flavour
SNAP EBT eligible

Himalayan Pink Salt Grinder - 4.4oz - Good & Gather™

$3.39($0.77/ounce)

Planters Deluxe Pistachio Mix - 14.5oz: Salted, Mild Spice Level

Evie's Snacks Roasted Texas Pecans Sweet and Salty Nuts - 3oz

$6.99

Fennel Seed - 1.75oz - Good & Gather™

$2.49($1.42/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(112)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Wild Fox Roasted Lightly Salted Almonds - 10oz

Wonderful Lightly Salted Roasted Pistachios - 20oz

$11.49($0.57/ounce)
4.6(377)
Loved for: fresh taste
SNAP EBT eligible

Wonderful Pistachios No Shell Sea Salt & Pepper - 11oz: Roasted, Salted

Navitas Organics Hemp Seeds - 8oz

$11.99($1.50/ounce)

Salted Caramel Trail Mix - 9oz - Favorite Day

$4.99($0.55/ounce)
4.4(116)
Loved for: addictive taste
SNAP EBT eligible

Devious Pink Salt and Pepper Protein Seasoning - 4oz

$7.99

Wonderful Pistachios Roasted & Salted - 16oz

$10.29($0.64/ounce)

Wonderful No Shell Lightly Salted Pistachios - 6oz

$6.99($1.17/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.