Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

scoops tortilla chips multigrain

269 results for “scoops tortilla chips multigrain”

Mini Pretzel Twists - 25oz - Market Pantry: Low Fat

$4.69($0.19/ounce)
Market PantryOnly at target
4.6(2396)
Loved for: large container
SNAP EBT eligible

Funyuns Snack Pack Onion Flavored Rings Multipack- 10ct/7.5oz

$6.19($0.83/ounce)
4.7(361)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Mission Triangles White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, Mild

MASA Traditional Tortilla Chips Lime - 5oz

La Favorita Yellow Corn and Lightly Salted Tortilla Chips - 16oz

Santitas Yellow Corn Tortilla Chips Triangles - 11oz: Gluten-Free

$2.89($0.26/ounce)

Siete Tortilla Chip Variety Pack - 6oz/6pk

Olive Oil & Sea Salt Baguette Crisps Crackers - 5oz - Good & Gather™

Sponsored

Simply Tostitos Tortilla Chips Sea Salt and Avocado Oil - 5.5oz

$3.19($0.58/ounce)
4.4(79)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

SimplyProtein Restaurant Style Protein Jalapeno Ranch Flavored Tortilla Chips - 4.58oz

Frito-Lay Variety Pack Bold Mix - 18ct: Hot Cheese, Chili, Onion, Vinegar, Nacho Snacks

$9.99($0.59/ounce)
Select items on sale

Frito-Lay Back to School Mix Chips - 14oz/18ct

$9.99
reg $10.99
Sale
Frito-LayNew at target
4.4(16)
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 42ct: Cheese, Barbecue, Ranch

$19.99($0.48/ounce)
Select items on sale

Fritos Flamin Hot Flavored Corn Chips - 9.25oz

$4.69($0.51/ounce)
Buy 2 for $8 corn chips
+ 1 deal

Donkey Chips Unsalted Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavor

$4.49($0.41/ounce)

Takis Fuego Crisps Cannister - 5.5oz.

4.1(609)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Family Fun Mix - 28ct

$16.49($0.62/ounce)
Select items on sale
4.7(3010)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Harvest Snaps Baked Veggie Snack Variety Pack - 5.3oz/6ct

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.