Target New ArrivalsHalloweenChristmasGift IdeasClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

sourdough deli

203 results for “sourdough deli”

El Sembrador Gluten Free Pan de Bono - 13.2oz/6ct

$7.99($0.61/ounce)

Sliced Roasted Chicken - Market Pantry™ 8oz

$5.99/lb

Cubed Meat & Cheese Tray - Market Pantry™ 12oz

S. Rosen's Deli Style Brioche Buns - 21oz/8ct

Artesano Sourdough Multigrain Bakery Bread - 20oz

$3.79($0.19/ounce)

King's Hawaiian Sweet Sliced Bread - 13.5oz

Ani's Bake Shop Sweet Bread - 16oz

$8.79($0.55/ounce)

Artesano Brioche Bakery Buns - 16.4oz/6ct

Sponsored

Cubed Salami Snack Cup - 6oz

Herr's Sourdough Bite Size Hard Pretzels - 16oz

$3.59($0.22/ounce)
4.8(55)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Boar's Head Prosciutto Panino Sandwich - 8oz

$7.99($1.00/ounce)

The Rustik Oven Hearty Grains and Seeds Bagel - 16.8oz

Columbus Secchi Salame - 4.5oz: Cured

$8.99($2.00/ounce)

Dave's Killer Bread Sandwich Rolls Done Right - 18oz

High Max Turnip Kim Chee - 14oz

$4.99($0.36/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.