Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

spicy tenders

284 results for “spicy tenders”

Dr. Praeger's Frozen Vegan Gluten Free Taco Stars - 9oz

Tyson Chicken White Meat Fun Nuggets - Frozen - 64oz

$13.49($0.21/ounce)

HERR'S Chick-fil-A Sauce Waffle Fries Potato Chips - 7oz

$4.79
HERR'SNew at target
4.2(267)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Kinder's Buttery Garlic and Herb Crispy Fries - 18oz

Whataburger Spicy Ketchup - 20oz

$3.19($0.16/ounce)

Cleveland Kitchen Hot Honey Jalapenos - 16 fl oz

$5.99($0.37/fluid ounce)

Tyson Trimmed & Ready Chicken Tenderloins - 1.25-2.1 lb - price per lb

$5.29 max price($5.29/lb)
Final price will be based on weight.

Sponsored

Perdue Simply Smart Organics Gluten Free Breaded Chicken Breast Nuggets - Frozen - 22oz

$10.59($0.48/ounce)

Crescent Foods Frozen Breaded Chicken Tenders - 3lbs

$18.99
Crescent FoodsNew at target
5(17)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Grilled Chicken Breast Strips - Frozen - 20oz - Good & Gather™

Alexia Frozen Dill Pickle Seasoned Fries - 20oz

$5.99
4.1(39)
Loved for: dill pickle flavor
SNAP EBT eligible

Hot Sliced Jalapeno - 12oz - Market Pantry™

$2.29($0.19/ounce)
Market PantryOnly at target
4.5(384)
SNAP EBT eligible

Melinda's Black Truffle Hot Sauce

$1.00 - $5.29
4.2(134)
Loved for: unique flavor
SNAP EBT eligible

Crispy Chicken Strips - Frozen - 25oz - Good & Gather™

$7.99($0.32/ounce)

Hot Calabrese, Asiago Cheese Cubes, Crostini Crackers - 2.7oz - Good & Gather™

$2.79($1.03/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.1(253)
Loved for: asiago cheese flavor
SNAP EBT eligible

Yummy Gluten Free All Natural Dino Buddies Dinosaur-Shaped Chicken Nuggets - Frozen - 32oz

$9.19($0.29/ounce)

No Antibiotics Ever Crispy Chicken Breast Strips - Frozen - 25oz - Good & Gather™

$7.99($0.32/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(998)
Loved for: flavorful seasoning
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.