Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

spicy vegan chips

1,000+ results for “spicy vegan chips”

Lieber's Thin Corn Cakes - 2.9oz

$2.49($0.86/ounce)
4.5(58)
Loved for: low in sodium
SNAP EBT eligible

Chifles Plantain Chips Original Tub - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.7(132)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Chifles Plantain Lime Chips - 8.5oz

$4.19($0.49/ounce)
4.7(132)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Lieber's Multi Grain Rice Cakes - 3.1oz: Wheat Free

$2.49($0.80/ounce)

HERR'S Hot N Honey Cheese Curl - 7.5oz: Oven Baked, Gluten-Free

Uglies Original Sea Salt Kettle Chips - 2oz

$1.69($0.85/ounce)

Vitner's Big Bag Sizzlin' Hot Cheese Flavored Crunchy Kurls - 8.75oz

$2.69($0.31/ounce)

Stellar Snacks Bold & Herby Pretzel Braid - 5oz

$3.99

Sponsored

Chifles Platanitos Garlic Plantain Chips - 8.5oz

$4.19($0.49/ounce)

Utz Mike's Hot Honey Potato Chips - 7.75oz

$2.79($0.36/ounce)
reg $3.49
Sale

Uglies BBQ Kettle Chips - 2oz

$1.69($0.85/ounce)

Snyder's of Hanover Halloween Mini Pretzels 30ct/15oz

Chifles Patacones Original Tostones - 4oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.