Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

uk bacon

200 results for “uk bacon”

Freschetta Canadian Bacon and Pineapple Naturally Rising Crust Frozen Pizza - 27.5oz

$5.89($0.21/ounce)
was $6.29
New lower price

Fresh Boneless Diced Pork Sirloin - 1lb - Good & Gather™

$4.29($0.27/ounce)

Three Bridges Ham and Gruyere Egg Bites - 2pk/4oz

$3.99($0.87/ounce)
4.6(117)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Columbus Applewood Smoked Uncured Ham - 6oz

Hillshire Reserve™ Maple Smoked Ham All Lunch Meat - 7oz

$5.99
4.7(140)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Johnsonville Fully Cooked Breakfast Sausage Patties - 4ct/11.1oz

Organic Cage-Free Grade A Large Brown Eggs - 6ct - Good & Gather™

$2.59($0.43/count)
Good & GatherOnly at target
4.5(3288)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sliced Honey Ham - 0.5lbs - Market Pantry™

Fresh Boneless Pork Shoulder Butt Roast - price per lb - Good & Gather™

$11.97 max price($3.99/lb)
was $4.49/lb
New lower price
Final price will be based on weight.

SPAM Lite Lunch Meat - 12oz

$4.19($0.35/ounce)
was $4.79
New lower price
4.6(674)
SNAP EBT eligible

Frozen Mini Pancake & Sausage - 20.1oz/30ct - Market Pantry™

$6.99($0.35/ounce)
4.2(61)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Sponsored

Jimmy Dean Zesty Bacon & Monterrey Bowl - 7.25oz

Fresh Boneless Butt Roast Pork Shoulder - price per lb - Good & Gather™

$13.53 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Johnsonville Original Breakfast Sausage Links - 12oz/14ct

Jimmy Dean Sausage Spiral Croissant Sandwich - 13.3oz/2ct

$7.19
4.5(132)
Loved for: flaky croissant
SNAP EBT eligible

Johnsonville Beef Smoked Sausage Rope - 12oz

$5.29($0.44/ounce)

Krakus Polish Ham with Juices - Deli Sliced - price per lb

$5.99/lb($0.37/ounce)

SPAM Single Classic Slice - 2.5oz: Pork

$1.89($0.76/ounce)
4.7(1591)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Frick's Quality Meats Biscuit Cut Ham 12oz

$4.99

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.