waffles 24 count
200 results for “waffles 24 count”
$16.32($0.40/ounce)
Value Bundle
$17.18 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$4.29($0.36/ounce)
$3.49
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$3.19
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
$6.99
reg $9.99
Sale
SNAP EBT eligible
$4.49($0.51/ounce)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible
$7.89($0.49/ounce)
Sponsored
$1.99($0.33/ounce)
reg $2.19
Sale
Loved for: soft and moist
SNAP EBT eligible
$7.01
Value Bundle
$7.38 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$3.99
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
$14.79($0.49/ounce)
SNAP EBT eligible
$6.80($0.52/ounce)
SNAP EBT eligible
$4.99($0.42/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored