Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

warm food

1,000+ results for “warm food”

Idahoan Gluten Free Original Mashed Potatoes - 13.75oz

$2.59($0.19/ounce)
4.6(723)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Factor Smoky Gouda Chicken - 13oz: 42g Protein Per Serving

$10.99
reg $12.99
Sale
FactorNew at target
4.4(26)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Columbus Gluten Free Genoa Salame Panino - 3.9oz: Ketogenic, Sliced

$6.99($1.79/ounce)

Birds Eye Zucchini Lentil Pasta with Marinara Sauce - 10oz

$3.39($0.34/ounce)
4.3(551)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Kraft Power Mac Original Mac and Cheese - 7.25oz

Tyson Any'tizers Bone-In Buffalo Chicken Hot Wings - - 22oz

$8.99($0.41/ounce)
4(1378)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Hillshire Farm Snack Kits Ham & Monterey Jack - 2.76oz

$2.99
4.6(157)
Loved for: fresh ingredients
SNAP EBT eligible

Lunchables Deep Dish Pepperoni Pizza - 15.12oz

$4.59($0.30/ounce)

Factor Shredded Chicken Taco Bowl - 12.3oz: 36g Protein

$10.99
reg $12.99
Sale

Lunchables Nachos Cheese Dip & Salsa - 10.7oz

Foster Farms Frozen Chicken Corn Dogs - 42.72oz/16ct

$8.99($0.21/ounce)
4.3(884)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Kevin's Natural Foods Orange Chicken - 16oz

$10.49

Red's All Natural Chicken Chorizo Egg & Cheese Breakfast Burrito - 5oz

$2.39($0.48/ounce)

Idahoan Gluten Free Butter & Herb Mashed Potatoes - 4oz: Wheat Free, Plant-Based

$1.59($0.40/ounce)
was $1.69
New lower price

Lunchly Fiesta Nachos Meal Kit - 16.8oz

$4.79($0.29/ounce)

Idahoan Gluten Free Baby Reds Mashed Potatoes - 4.1oz: Wheat Free, Plant-Based

$1.59($0.39/ounce)
was $1.69
New lower price

Jose Ole Chicken & Cheese Double Stuffed Taquitos - 20.8oz

$7.29($0.35/ounce)
4.3(144)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Panera Mac & Cheese 20oz/2pk

$9.99

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.