Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

white chocolate eggs

232 results for “white chocolate eggs”

Glico Pocky Chocolate Covered Biscuit Sticks 2.47oz

4.7(742)
Loved for: convenient snack
SNAP EBT eligible

Tony's Milk Chocolate Candy Bar - 6.35oz

$6.39($1.01/ounce)

Hormbles Chormbles Salted Fudge Crisp Chocolate Protein Candy Bar - 1.13 oz

Hu Almond Butter + Puffed Quinoia Dark Choclate - 2.1oz

$4.39
4.9(301)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Lindt Tokyo Style Matcha Strawberry White Chocolate Candy Bar - 5.1oz

GHIRARDELLI White Vanilla Flavored Melting Wafers - 10oz

$6.99($0.70/ounce)
Select items on sale
4.7(1755)
Loved for: smooth melting
SNAP EBT eligible

Toll House Abuelita Cinnamon Cookie Dough - 14oz

$3.99
was $4.59
New lower price
Toll HouseNew at target
3.3(20)
SNAP EBT eligible

White Baking Morsels - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(5121)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Premier White Morsel Baking Chips - 12oz: Gluten-Free, No Artificial Colors

Sponsored

Cage-Free Liquid Egg Whites - 32oz - Good & Gather™

$6.59($0.21/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1034)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Cage-Free Fresh Grade A Large Brown Eggs - 12ct - Good & Gather™

$2.69($0.22/count)
Good & GatherOnly at target
4.5(4349)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Dark Chocolate Chips for Cookie Baking - 10oz: Gluten-Free

$4.99($0.50/ounce)

Toll House Trick or Treat Chocolate Chip Cookie Dough - 14oz

$3.99($0.29/ounce)

Semi Sweet Mini Chocolate Morsels - 12oz - Good & Gather

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(5121)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips for Cookie Baking - 12oz: Gluten-Free, No Preservatives

Semi Sweet Chocolate Morsels - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(5121)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Milk Chocolate Chips for Cookie Baking - 11.5oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Milk Chocolate Morsels - 11.5oz - Good & Gather™

$3.99($0.35/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(5121)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.