Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

whole fresh chicken

315 results for “whole fresh chicken”

Perdue Lightly Breaded Chicken Breast Chunks - Frozen - 22oz

$8.99($0.41/ounce)
4.4(307)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Real Good Lightly Breaded Dino Nuggets - 20oz

$6.99
reg $7.49
Sale
4.6(478)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Tyson Any'tizers Honey BBQ Flavored Chicken Bites - 24oz

$8.99($0.37/ounce)
4.1(1176)
Loved for: flavorful
SNAP EBT eligible

Custom Made Meals Raised without Antibiotics Fresh Dill Pickle Chicken Bites - 16oz

$8.99
was $9.99
New lower price

Perdue Air Fryer Lemon Pepper Chicken Wings - Frozen - 22oz

$9.99($0.45/ounce)
4.3(141)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Tyson Blackened Flavored Chicken Breast Strips - - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.6(753)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Tyson Mini Dino Chicken Nuggets Cup - Frozen - 5.3oz

$3.99
TysonNew at target
4.4(143)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Nature Raised Farms Lightly Breaded Chicken Bite - 22oz

Farmer Focus Chicken Tenders - 0.75-1.67lbs - price per lb

$7.29 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Protein Cup BBQ Chicken Bites - Frozen - 5.3oz

$3.99
TysonNew at target
4.2(125)
SNAP EBT eligible

Perdue Simply Smart Organics Lightly Breaded Chicken Dino Nuggets - 24oz

Sponsored

Perdue Air Fryer Hot & Spicy Chicken Wings - Frozen - 22oz

$9.99($0.45/ounce)

Perdue Powered High Protein Chicken Strip - Frozen - 20oz

$8.99
PerdueNew at target
4.7(184)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Tyson Any'tizers Frozen Crispy Chicken Bites - 24oz

$8.99($0.37/ounce)

Perdue Simply Smart Organics Gluten Free Breaded Chicken Breast Nuggets - Frozen - 22oz

$10.59($0.48/ounce)

Tyson Baked Chicken Nuggets - Frozen - 25oz

$6.99($0.28/ounce)

Tyson Any'tizers Honey BBQ Bone-In Chicken Wings - - 22oz

$8.99($0.41/ounce)

Baby Gold Potatoes - 1.5lbs - Good & Gather

$4.39($0.18/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(1390)
SNAP EBT eligible

Tyson Protein Cups Garlic & Herb Chicken Bites - Frozen - 5.2oz

$3.99

Tyson Honey Battered Breast Tenders - - 25.5oz

$6.99($0.27/ounce)
4.4(830)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Fresh Baby Red Potatoes - 1.5lbs - Good & Gather™

$4.39($0.18/ounce)

Tyson All Natural Southern Breast Tenderloins - Frozen - 25oz

$8.99($0.36/ounce)
4.2(988)
Loved for: crispy breading
SNAP EBT eligible

Tyson Buffalo Style Chicken Strips - Frozen - 25oz

$8.99($0.36/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.