Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

wood chips

255 results for “wood chips”

Cedar Valley Sea Salt Pita Chips

$4.29($0.68/ounce)

Santitas Yellow Corn Tortilla Chips Triangles - 11oz: Gluten-Free

$2.89($0.26/ounce)

Utz Sourdough Specials Extra Dark Pretzels - 16oz: Tree Nut Free

$3.49($0.22/ounce)
4.6(325)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Fan Foods Stitch Mango Chili Tortilla Chips 9.25oz

$4.99
reg $6.99
Sale
4.8(302)
Loved for: fun shape
SNAP EBT eligible

Hawaiian Luau BBQ Kettle Style Potato Chips - 13oz

$4.89
4.7(452)
Loved for: crispy and crunchy
SNAP EBT eligible

Uglies BBQ Kettle Chips - 2oz

$1.69($0.85/ounce)

Rold Gold Selects Cool Ranch 16oz

$6.79

Sponsored

MASA Traditional Tortilla Chips Lime - 5oz

Fan Foods Star Wars Mandalorian Outer Rim Ranch Tortilla Chips - 9.25oz

Kitchen Cooked Classic Potato Chips - 8.5oz: Salted

$3.29($0.35/ounce)
4.5(20)
Loved for: good potato taste
SNAP EBT eligible

Barnana Himalayan Pink Salt Plantain Chip - 5oz

$3.19($0.64/ounce)

Snyder's of Hanover Mini Pretzels - 3.5oz

$1.79($0.51/ounce)

Uglies Sweet Potato Chips Sea Salt - 1.5oz

$1.69($1.13/ounce)

Hawaiian Sweet Maui Onion Kettle Style Potato Chips - 13oz

$4.89
4.7(452)
Loved for: crispy and crunchy
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.