Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

zambos plantain chips

1,000+ results for “zambos plantain chips”

Pringles Salt & Vinegar Potato Crisps Chips - 5.5oz

Funyuns Onion Flavored Rings Regular Party Size Chips - 8.25oz

$6.69($0.81/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.6(234)
Loved for: nostalgic taste
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Rice Cake Birthday Cake - 0.74oz

$0.99
4.6(202)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Bold Mix - 18ct: Hot Cheese, Chili, Onion, Vinegar, Nacho Snacks

$8.99($0.53/ounce)
Select items on sale

Boulder Canyon Avocado Oil Sea Salt Thin & Crispy Potato Chips - 6oz

$4.69($0.78/ounce)

Stacy's Simply Naked Pita Chips

$7.99
4.6(1402)
Loved for: great with dips
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Pretzel Rods - 12oz

$3.89($0.32/ounce)
4.7(1313)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Doritos Flamin' Hot Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz

Sponsored

Sea Salt Pita Chips - 8oz - Good & Gather™

$3.39($0.42/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(1023)
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 42ct: Cheese, Barbecue, Ranch

$19.99($0.48/ounce)
Select items on sale

Pringles Snack Cups Sour Cream & Onion Potato Crisps Chips Multipack - 8.8oz/12ct

$7.19($0.82/ounce)

Funyuns Flamin' Hot Onion Flavored Rings - 5.25oz

$4.99($0.95/ounce)

PopCorners Spicy Queso - 7oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

Frito-Lay Lay's Mix Potato Chips Variety Pack - 18ct/18oz

$8.99
reg $11.99
Sale

Tostitos Crispy Rounds Tortilla Chips - 12oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Dot's Homestyle Pretzels Snack Variety Pack -18oz/18ct: Original, Honey Mustard

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.