Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

Grocery

Sponsored

881 results

Garlic Powder - 3.12oz - Good & Gather™

$1.19($0.38/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(2375)
SNAP EBT eligible

Pumpkin Pie Spice - 1.7oz - Good & Gather™

$2.29($1.35/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(537)
SNAP EBT eligible

Onion Powder - 2.62oz - Good & Gather™

$1.19($0.45/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(2034)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Ground Cinnamon - 2.37oz - Good & Gather™

$1.19($0.50/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(1117)
SNAP EBT eligible

Ground Paprika - 2.12oz - Good & Gather™

$1.19($0.56/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(1029)
SNAP EBT eligible

Smoked Paprika - 2.12oz - Good & Gather™

$2.49($1.17/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(650)
SNAP EBT eligible

Crushed Red Pepper - 1.5oz - Good & Gather™

$1.19($0.79/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(877)
SNAP EBT eligible

Chili Powder - 2.5oz - Good & Gather™

$1.19($0.48/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(665)
SNAP EBT eligible

Parsley Flakes - 0.25oz - Good & Gather™

$1.19($4.76/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(868)
SNAP EBT eligible

Goya Sazon Culantro y Achiote 1.41oz

$1.59($1.13/ounce)

Sponsored

Oregano Leaves - 0.75oz - Good & Gather™

$1.19($1.59/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(684)
SNAP EBT eligible

Hidden Valley Original Ranch Salad Dressing & Seasoning Mix - Gluten Free - 1oz/4pk

$6.79($1.70/ounce)
was $7.29
New lower price

Sesame Seeds - 2.25oz - Good & Gather™

$2.49($1.11/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(294)
SNAP EBT eligible

Ground Nutmeg - 2.12oz - Good & Gather™

$3.99($1.88/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(331)
SNAP EBT eligible

Lawry's Classic Coarse Ground Garlic Salt - 11oz: Dried Culinary Salt

Cinnamon Sticks - 0.75oz - Good & Gather™

$3.69($4.92/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(405)
SNAP EBT eligible

Garlic Powder - 10.3oz - Good & Gather™

$4.39($0.43/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(122)
SNAP EBT eligible

Cinnamon Sugar - 3.62oz - Good & Gather™

$2.59($0.72/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(474)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Ground Cinnamon - 4.1oz - Good & Gather™

$2.29($0.56/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(648)
SNAP EBT eligible

Cayenne Pepper - 1.87oz - Good & Gather™

$3.39($1.81/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(315)
SNAP EBT eligible

Ground Ginger - 2oz - Good & Gather™

$3.59($1.80/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(266)
SNAP EBT eligible

Thyme Leaves - .75oz - Good & Gather™

$2.49($3.32/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(321)
SNAP EBT eligible

Get top deals, latest trends, and more.